- Gratis levering vanaf € 40
- 30 dagen bedenktijd *
- Discrete verpakking
- Veilige betaling
Louis Widmer Hand Balsem SPF10 (Licht Geparfumeerd) 50 ml
Omschrijving van Louis Widmer Hand Balsem SPF10 (Licht Geparfumeerd)
De Louis Widmer Hand Balsem SPF10 beschermt, hydrateert en verzacht de droge en gedehydrateerde handen. Door zijn fijne en niet vette textuur is hij waterafstotend om de handen beter te beschermen tegen veelvuldig wassen en soms agressieve detergenten. Hij bevat UVA- en UVB-filters met beschermingsfactor 10. Dit maakt het mogelijk vroegtijdige huidveroudering en het verschijnen van pigmentvlekken tegen te gaan.
De biostimulatoren hydrateren de bovenste huidlagen. Vitamine A regenereert de door UV-stralen beschadigde huid. Vitamine E, als antioxidant, neutraliseert de nefaste invloeden van de vrije radicalen en voorkomt een vroegtijdige huidveroudering. Panthenol en allantoïne regenereren de bovenste huidlagen en verzachten irritaties. Bisabolol heeft eveneens een kalmerend effect op de huid. De UVA- en UVB-filters bieden een doeltreffende bescherming tegen de UV-stralen.
- Geformuleerd met een licht parfum
Indicatie
Een beschermende en herstellende handcrème met vitamine A & E, verzachtende panthenol voor gevoelige handen.
Gebruik van Louis Widmer Hand Balsem SPF10 (Licht Geparfumeerd)
De Louis Widmer Hand Balsem SPF10wordt vooral overdag aangebracht en zo vaak als nodig is.
Ingrediënten Louis Widmer Hand Balsem SPF10 (Licht Geparfumeerd)
Klanten die dit kochten, kochten ook
Laatste reviews en ervaringen met Louis Widmer Hand Balsem SPF10 (Licht Geparfumeerd)
Schrijf een review- Beoordeeld doorfullfullfullfullfullEls20 feb. 20195/5
ik vind dit een heel goed product, smeert goed uit en plakt niet, het is ook meegenomen dat het product een zonnefilter heeft om die lelijke bruine vlekken op je handen te voorkomen
- Beoordeeld doorfullfullfullfullfullDom9 apr. 20185/5Deze beoordeling is een automatische vertaling vanuit een andere taal.
Uitstekende product reparaties, kalmeert, hydrateert, celvernieuwing perfect product 100% effectieve zelfs nagels zijn versterkt. Voor dagelijks gebruik.
- Beoordeeld doorfullfullfullfullnoneLien18 jan. 20184/5
Fijn productje. Ruikt lekker, smeert goed uit en doet zijn werk. Is ook fijn dat deze niet irriteert ondanks het lichtje geurtje dat er in zit. Wat wel zo is bij commerciële handcrèmes.
Louis Widmer Hand Balsem SPF10 (Licht Geparfumeerd) kopen
Je kan
Louis Widmer Hand Balsem SPF10 (Licht Geparfumeerd)
van het merk Louis Widmer
, geproduceerd door
WIDMER LOUIS
, bestellen in Nederland bij FARMALINE
via de verzameling Handen-Voeten-Lippen of via de volgende categorie:
Schoonheid & Hygiëne
>
Lichaamsverzorging
>
Handen
>
Handverzorging