Farmaline Logo

Kies uw taal

Nestlé Baby Granen Rijst- Vanille Glutenvrij 500 g

9 klanten gaven dit product gemiddeld 4,89 van de 5 sterren.

9 Reviews


Op voorraad
Wordt vandaag verzonden

Dit product is voorradig. Farmaline garandeert dat 83%* van de bestellingen geplaatst en betaald voor 13u00, nog dezelfde dag verwerkt en verzonden worden. *Dit getal is gebaseerd op de afgelopen 4 weken.

Verzending binnen 1 werkdag

Dit product is voorradig maar de bestelling kan vandaag niet meer verwerkt worden. Ons voorraadsysteem houdt rekening met het tijdstip waarop u de bestelling plaatst, de hoeveelheid die u bestelt en de huidige werkdruk in ons magazijn.

Verzending binnen 2 werkdagen

Dit product is voorradig in een depot van een distributeur die minder frequent aan Farmaline levert. De verwerkingstijd van uw bestelling wordt hierdoor iets langer.

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig. Noch bij ons, noch bij de groothandel, noch bij de fabrikant. Laat uw emailadres achter en ontvang een notificatie zodra het terug beschikbaar is.

Uit handel

Wij hebben informatie ontvangen van de groothandel of de fabrikant dat dit product niet langer beschikbaar zal zijn.


€ 4,85
De WHO (World Health Organization) adviseert om je baby de eerste zes maanden exclusief borstvoeding te geven. Borstvoeding is de beste voeding voor uw baby aangezien deze de nodige voedingswaarden voor baby's bevat en antilichamen bevat die hun tegen ziektes beschermen. Als u een melkpoeder wilt gebruiken, gelieve de gebruiksvoorschriften nauwgezet te volgen. Een foutieve voorbereiding of incorrect gebruik kan de gezondheid van uw baby schaden. We raden u dus aan om professioneel advies te vragen bij een dokter, diëtist of apotheker vooraleer u naar een alternatieve voeding overschakelt.
  • Klanten geven Farmaline een 9,4/10
  • Gratis expresslevering vanaf € 49
  • Discrete afhandeling in +3000 afhaalpunten
  • 30 dagen bedenktijd

Omschrijving

De granen Rijst-Vanille van Nestlé® zijn ideaal om het zuigflesje van uw baby in te dikken of om hem nieuwe texturen in zijn papjes te laten ontdekken. Ze maken deel uit van de belangrijke bijdrage aan ijzer. Een portie van Nestlé® granen dekt al 50% van zijn dagelijkse aanbevolen behoefte aan ijzer. IJzer draagt bij aan het immuunsysteem en de cognitieve ontwikkeling van uw baby.

Kenmerken & Voordelen:
  • Voedingsstoffen (ijzer, zink, vitamines A en C) die je baby dag na dag helpen om zijn natuurlijke weerstand te ondersteunen
  • In een melkpapje of rechtstreeks in de gebruikelijke zuigfles van je baby
Inhoud: 250g/ 500g
Vanaf 4/ 6 maanden.

Ingrediënten

Ingrediënten:

Rijstmeel en gehydrolyseerd rijstmeel (99,2%), calciumcarbonaat, vitamines (C, E, niacine, B1, A, B6, foliumzuur, D), ijzerfumaraat, vanilline, Bifidus cultuur (BL), zinksulfaat, kaliumjodide.

Gemiddelde analyse Per 100 g*% DRIPer portie melkpapje*% DRIPer portie in het zuigflesje*% DRI
EnergiekJ/kcal1649/389 863/205 863/205 
Vetteng3 5,9 6,7 
waarvan verzadigde vetzureng0,6 2,3 2,6 
Koolhydrateng83 34 32 
- waarvan suikersg4 13 14 
Vezelsg1 0,3 0,2 
Eiwitteng7 3,8 3,9 
Zoutg0,1 0,1 0,03 
Calciummg18045%16742%18045%
IJzermg7,5125%3,659%3,558%
Zinkmg1,230%1,434%1,538%
Jodiumμg6086%42,260%44,363%
Vitamine Aμg30075%16541%16240%
Vitamine Dμg990%550%4,949%
Vitamine Emg5,5 3,8 3,8 
Vitamine Cmg70280%35140%34135%
Thiamine (B1)mg0,7140%0,359%0,2855%
Niacine (B3)mg6,572%2,528%2,326%
Vitamine B6mg0,343%0,1622%0,1521%
Foliumzuurμg6565%4949%49,449%
*% van Dagelijkse Referentie Inname (DRI).       
Nestlé Baby Granen Rijst- Vanille Glutenvrij 500 g

€ 4,85
Op voorraad
Wordt vandaag verzonden

Dit product is voorradig. Farmaline garandeert dat 83%* van de bestellingen geplaatst en betaald voor 13u00, nog dezelfde dag verwerkt en verzonden worden. *Dit getal is gebaseerd op de afgelopen 4 weken.

Verzending binnen 1 werkdag

Dit product is voorradig maar de bestelling kan vandaag niet meer verwerkt worden. Ons voorraadsysteem houdt rekening met het tijdstip waarop u de bestelling plaatst, de hoeveelheid die u bestelt en de huidige werkdruk in ons magazijn.

Verzending binnen 2 werkdagen

Dit product is voorradig in een depot van een distributeur die minder frequent aan Farmaline levert. De verwerkingstijd van uw bestelling wordt hierdoor iets langer.

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig. Noch bij ons, noch bij de groothandel, noch bij de fabrikant. Laat uw emailadres achter en ontvang een notificatie zodra het terug beschikbaar is.

Uit handel

Wij hebben informatie ontvangen van de groothandel of de fabrikant dat dit product niet langer beschikbaar zal zijn.

Op voorraad
Wordt vandaag verzonden

Dit product is voorradig. Farmaline garandeert dat 83%* van de bestellingen geplaatst en betaald voor 13u00, nog dezelfde dag verwerkt en verzonden worden. *Dit getal is gebaseerd op de afgelopen 4 weken.

Verzending binnen 1 werkdag

Dit product is voorradig maar de bestelling kan vandaag niet meer verwerkt worden. Ons voorraadsysteem houdt rekening met het tijdstip waarop u de bestelling plaatst, de hoeveelheid die u bestelt en de huidige werkdruk in ons magazijn.

Verzending binnen 2 werkdagen

Dit product is voorradig in een depot van een distributeur die minder frequent aan Farmaline levert. De verwerkingstijd van uw bestelling wordt hierdoor iets langer.

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig. Noch bij ons, noch bij de groothandel, noch bij de fabrikant. Laat uw emailadres achter en ontvang een notificatie zodra het terug beschikbaar is.

Uit handel

Wij hebben informatie ontvangen van de groothandel of de fabrikant dat dit product niet langer beschikbaar zal zijn.


€ 4,85
De WHO (World Health Organization) adviseert om je baby de eerste zes maanden exclusief borstvoeding te geven. Borstvoeding is de beste voeding voor uw baby aangezien deze de nodige voedingswaarden voor baby's bevat en antilichamen bevat die hun tegen ziektes beschermen. Als u een melkpoeder wilt gebruiken, gelieve de gebruiksvoorschriften nauwgezet te volgen. Een foutieve voorbereiding of incorrect gebruik kan de gezondheid van uw baby schaden. We raden u dus aan om professioneel advies te vragen bij een dokter, diëtist of apotheker vooraleer u naar een alternatieve voeding overschakelt.
  • Klanten geven Farmaline een 9,4/10
  • Gratis expresslevering vanaf € 49
  • Discrete afhandeling in +3000 afhaalpunten
  • 30 dagen bedenktijd

Inschrijven nieuwsbrief

Ontvang onze promoties en nieuwigheden via e-mail.

Inschrijven

* De kortingscode is pas geldig bij een minimum aankoopbedrag van €50, is niet van toepassing op geneesmiddelen en babyvoeding, en niet combineerbaar met andere codes

€5*
Korting!

Klanten die dit kochten, kochten ook

Reviews van Nestlé Baby Granen Rijst- Vanille Glutenvrij

Schrijf een review

9 klanten gaven dit product gemiddeld 4,89 van de 5 sterren.

  • (8) 
  • (1) 
  • (0) 
  • (0) 
  • (0) 

Inschrijven nieuwsbrief

Ontvang onze promoties en nieuwigheden via e-mail.

Inschrijven

* De kortingscode is pas geldig bij een minimum aankoopbedrag van €50, is niet van toepassing op geneesmiddelen en babyvoeding, en niet combineerbaar met andere codes

€5*
Korting!

Nestlé Baby Granen Rijst- Vanille Glutenvrij 500 g

Nestlé Baby Granen Rijst- Vanille Glutenvrij 500 g

€ 4,85
Op voorraad

Nestlé Baby Granen Rijst- Vanille Glutenvrij kopen

Je kan Nestlé Baby Granen Rijst- Vanille Glutenvrij van het merk Nestlé , geproduceerd door NESTLE BELGILUX , bestellen in Nederland bij FARMALINE via de volgende categorie:
Zwangerschap & Baby > Babyvoeding